Odwołaj wizytę
NIE MOŻESZ PRZYJŚĆ DO LEKARZA W UMÓWIONYM TERMINIE? NAPISZ MAILA I ODWOŁAJ WIZYTĘ

Masz umówioną wizytę w poradni specjalistycznej, ale coś Ci wypadło i nie możesz z niej skorzystać? Nie zapomnij jej odwołać.

Aby odwołać wizytę u naszych specjalistów można zrobić to osobiście, telefonicznie, ale również mailowo. Wystarczy, najpóźniej dzień przed wizytą, wysłać wiadomość na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. koniecznie podając w treści: imię, nazwisko, rok urodzenia oraz dane wizyty, która ma być odwołana (nazwisko lekarza i termin wizyty).

Jest to prosty sposób na poinformowanie o tym, że w wyznaczonym terminie nie stawicie się Państwo do specjalisty, dając jednocześnie szansę innym pacjentom na skorzystanie z wolnego terminu.

Adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. służy tylko do odwoływania wizyt.

Ważne!! Odwołanie wizyty jest obowiązkiem ustawowym pacjenta: z art. 20 ust. 9 Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych Dz.U.2022.2561 t.j. „W przypadku gdy świadczeniobiorca nie może stawić się u świadczeniodawcy w terminie określonym w trybie ust. 2, 7 lub 8 lub gdy zrezygnował ze świadczenia opieki zdrowotnej, jest on obowiązany niezwłocznie powiadomić o tym świadczeniodawcę".
 

Shock Team

Internetowe Konto Pacjenta

Wyniki Laboratoryjne

Portal Pacjenta

Odwołanie wizyty

1.jpg

Sieć kardiologiczna

1.jpg

Dobry Posiłek

logo.jpg

Konsultacje anestezjologiczne

konsultacje.jpg

Wykrywanie wad rozwojowych

UCCR.jpg

Centrum Robotyki

centrum_robotyki.jpg

Badanie opinii pacjentów

nowe.jpg

Studenci materiały szkoleniowe

nowe.jpg

Wolontariusze materiały szkoleniowe

kopia.jpg

Medycyna Nuklearna

 

Unicef

Informacja dla obywateli UkrainyUSK pomaga UkrainieObraz_422.jpg