Przerwa w świadczeniach położniczych przy ul. Chałubińskiego

Przerwa w świadczeniach położniczych przy ul. Chałubińskiego


Do 15 sierpnia została zawieszona działalność oddziału położniczo-neonatologicznego I Kliniki Ginekologii i Położnictwa USK na ul. Chałubińskiego 3. Do kliniki nadal są przyjmowane pacjentki na planowe zabiegi ginekologiczne. Bez zakłóceń działają także poradnie przykliniczne świadczące konsultacje ginekologiczne, w tym również z zakresu onkologii.

– Powodem ograniczenia naszej działalności są braki kadrowe specjalistów neonatologów. Liczymy na to, że w ciągu miesiąca uda nam się ich pozyskać i wznowić działalność w obszarze położniczo-neonatologicznym – mówi dr hab. Marek Murawski, p.o. kierownika I Kliniki Ginekologii i Położnictwa USK.

W związku z przerwą w świadczeniach położniczych przy ul. Chałubińskiego zwiększony został limit przyjęć na oddziały w Klinice Ginekologii i Położnictwa i Klinice Neonatologii USK na ul. Borowskiej 213. Pacjentki mogą również skorzystać z oddziału ginekologiczno-położniczego oraz neonatologicznego w USK w Strzelinie, gdzie udostępniona została możliwość porodów rodzinnych.

 

Internetowe Konto Pacjenta

Wyniki Laboratoryjne

Portal Pacjenta

Sieć kardiologiczna

1.jpg

Konsultacje anestezjologiczne

konsultacje2.jpg

Badanie opinii pacjentów

1.jpg

Studenci materiały szkoleniowe i informacje

materialy_szkoleniowe.jpg

Medycyna Nuklearna
Unicef

USK pomaga UkrainiePICT_6251.jpg